قرن پوتین مجازات آمریکا آمریکایی انتخابات

قرن: پوتین مجازات آمریکا آمریکایی انتخابات افغانستان رکس تیلرسون ریاست جمهوری نتیجه انتخابات ولادیمیر پوتین انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری جیمز نورتون جیمزباند می‌شود

در حالی که دانیل کریگ، قرارداد بازی در دو فیلم جیمزباندی دیگر را امضا کرده، خبر می‌رسد جیمز نورتون، جیمزباند بعدی سینماست.

جیمز نورتون جیمزباند می‌شود

جیمز نورتون جیمزباند می شود

عبارات مهم : شایعات

در حالی که دانیل کریگ، قرارداد بازی در دو فیلم جیمزباندی دیگر را امضا کرده، خبر می رسد جیمز نورتون، جیمزباند بعدی سینماست.

به گزارش جام جم آنلاین، منابع نزدیک به این مجموعه فیلم اکشن و ماجراجویانه می گویند تهیه کنندگان آن، نگاه مثبتی به این بازیگر دارند. به همین دلیل، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که او جایگزین دانیل کریگ شود. از زمانی که نورتون در مجموعه تلویزیونی «مک مافیا» درخشیده، شایعات مربوط به حضور او در نقش مامور دوصفر هفت زیاد کردن یافته هست. این درام جنایتکارانه و دلهره آور بی بی سی، با موفقیت بالایی روبه رو شده است هست. توصیه جالب این که نورتون در این مجموعه نه تنها لباسی شبیه کاراکتر جیمزباند به تن می کند، بلکه رفتاری شبیه این کاراکتر دارد. حتی منتقدان هنری از اپیزود اول مجموعه به عنوان نسخه بدل «کازینو رویال» اسم بردند.

جیمز نورتون در گفت وگو با هالیوود ریپورتر می گوید: «برایم بسیار جالب و دلنشین است که درگیر پروژه بزرگی همچون جیمزباند شوم. امیدوارم این شایعات رنگ واقعیت به خودش بگیرد، ولی درحال حاضر، هیچ پیشنهادی در این رابطه دریافت نکرده ام و کسی از تهیه کنندگان فیلم، با من تماسی نگرفته است!

اپیزود اول مجموعه مک مافیا هم نوعی ستایش و قدردانی از کاراکتر جیمزباند بوده است و به هیچ وجه، قصد تقلید از او را نداشته ایم. کاراکتر آلکس گودمن در این مجموعه که من نقش او را به عهده دارم، یک کاراکتر مستقل است و هیچ ارتباطی با کاراکتر جیمزباند ندارد.

امیدوارم دانیل کریگ در پنج فیلم جیمزباندی دیگر هم ظاهر شود. من خودم یکی از طرفداران او هستم و دلم می خواهد او همچنان در قالب این شخصیت در تعداد بیشتری فیلم جیمزباندی بازی کند.» دانیل کریگ از سال 2006 به مجموعه فیلم جیمزباند پیوست و تا به حال چهار قسمت فیلم با بازی او روی پرده سینماها رفته هست. او سال 2019 در بیست و پنجمین جیمزباند سینما بازی می کند.

جیمز نورتون جیمزباند می‌شود

واژه های کلیدی: شایعات | مجموعه | کاراکتر | جیمزباند | دانیل کریگ | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs