قرن پوتین مجازات آمریکا آمریکایی انتخابات

قرن: پوتین مجازات آمریکا آمریکایی انتخابات افغانستان رکس تیلرسون ریاست جمهوری نتیجه انتخابات ولادیمیر پوتین انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار حوادث قتل پیرزن تنها به وسیله سارق بی رحم

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری عامل قتل عمدی خبر داد که قصد داشت با به آتش کشیدن منزل قربانی مانع از کشف جنایت

قتل پیرزن تنها به وسیله سارق بی رحم

قتل پیرزن تنها به وسیله سارق بی رحم

عبارات مهم : ایران

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری عامل قتل عمدی خبر داد که قصد داشت با به آتش کشیدن منزل قربانی مانع از کشف جنایت شود.

به گزارش مهر، سرهنگ کارآگاه حمید مکرم در توضیح نحوه کشف جسد و تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان “قتل عمد” عنوان داشت : “ساعت ۱۵:۰۰ مورخه ۲۵/۱۱/۱۳۹۶ ، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۵۰ تهرانسر اعلام شد که چندین ساعت است که از داخل یک واحد آپارتمانی در منطقه تهرانسر – شهرک فرهنگیان بوی شدید گاز استشمام می شود ؛ بلافاصله مأمورین کلانتری و در ادامه تیم آتش نشانی در محل حاضر شده است و بعد از ورود به داخل منزل با جسد زن ۶۵ ساله ای به هویت مشخص در قسمت پذیرایی منزل روبرو شدند ” .

با اطلاع خبر کشف جسد به پلیس آگاهی ، کارآگاهان اداره دهم خاص قتل و تیم بررسی صحنه پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در محل حاضر شده است و با بررسی صحنه کشف جسد اطمینان پیدا کردند که متوفیه به شیوه خفگی به قتل رسیده و قاتل یا قاتلین قصد داشتند با به آتش کشیدن منزل مقتوله آثار جنایت خود را از میان بردارند .

قتل پیرزن تنها به وسیله سارق بی رحم

سرهنگ حمید مکرم با اشاره به تحقیقات میدانی گسترده انجام شده است در این پرونده عنوان داشت : با شروع پیگیری به پرونده ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ اطلاع پیدا کردند که مقتوله معلم بازنشته ای بوده که در محل سکونتش به پاکدامنی ، حسن شهرت و واکنش‌ها آشنا شده است بوده و بعد از فوت تنها پسرش ( به علت بیماری سرطان ) ، از چند سال پیش به تنهایی در این منزل زندگی کرده است . همچنین کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مقتوله از اردیبهشت ماه ، بازسازی محل سکونتش را شروع کرده و قصد داشته تا بعد از تکمیل روند بازسازی ، منزل را در اختیار اعضای خانواده پسر مرحومش قرار دهد .

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اعلام خبر دستگیری متهم پرونده در کمترین وقت و در اعتراف متهم در کمتر از ۲۴ ساعت از لحظه دستگیری افزود : کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با بررسی سوابق افرادی که به اسامی متفاوت جهت بازسازی به محل سکونت مقتوله تردد داشتند ، از میان این افراد اقدام به شناسایی مجرم سابقه داری به نام “بهرام . ع” ( ۴۰ ساله ) کردند که پیش از این یک بار به اتهام دزدی دستگیر و روانه ی زندان شده است بود .

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری عامل قتل عمدی خبر داد که قصد داشت با به آتش کشیدن منزل قربانی مانع از کشف جنایت

با شناسایی بهرام به عنوان متهم احتمالی پرونده ، کارها پلیسی خاص ای جهت بررسی فرضیه “ارتکاب جنایت به وسیله بهرام” در دستور کار کارآگاهان قرار داده شد و نهایتا با جمع بندی شواهد ، دلایل و مستندات غیر قابل انکار ، کارآگاهان در ساعت ۱۵:۰۰ مورخه ۱۹/۱۲/۱۳۹۶ اقدام به دستگیری بهرام کردند .

بهرام بعد از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی ، ابتدا منکر هرگونه اطلاع از فوت مقتوله شد ولی در ادامه تحقیقات پلیسی ، در ساعت ۲۳:۰۰ مورخه ۱۹/۱۲/۱۳۹۶ لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد .

“بهرام” در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : ” جهت کار تأسیساتی و تکمیل سیستم گرمایشی منزل ( سیستم شوفاژ ) به منزل متوفیه تردد داشتم و طی این مدت اطلاع پیدا کردم که ایشان به تنهایی زندگی می کند ؛ با اطلاع از عنوان ، تصمیم به دزدی گرفتم تا اینکه در مورخه ۲۵/۱۱/۱۳۹۶ به بهانه تکمیل کار خود به منزل ی متوفیه رفتم ؛ او را خفه کردم ؛ [ بعد از ارتکاب قتل ] به دنبال طلاجات و وجوهات نقد داخل منزل گشتم ؛ طلا و جواهراتی داخل منزل نبود ؛ نهایتا با دزدی ۴۰۰ هزار تومان قصد خارج شدن از منزل را داشتم ولی پیش از آن تصمیم گرفتم تا ابتدا منزل را آتش زده تا آثار دزدی و جنایت باقی نماند ؛ … ” .

قتل پیرزن تنها به وسیله سارق بی رحم

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، در گفتگو با مهر گفت : ” با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و صدور قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم شعبه دهم دادسرای ناحیه ۲۷ پایتخت کشور عزیزمان ایران ، متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شد ” .

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری عامل قتل عمدی خبر داد که قصد داشت با به آتش کشیدن منزل قربانی مانع از کشف جنایت

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | پرونده | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs