قرن پوتین مجازات آمریکا آمریکایی انتخابات

قرن: پوتین مجازات آمریکا آمریکایی انتخابات افغانستان رکس تیلرسون ریاست جمهوری نتیجه انتخابات ولادیمیر پوتین انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار حوادث عکس ، سارقان آدم‌ربا را شناسایی کنید

اعضای یک باند در پوشش مسافرکِش، مسافران را گروگان گرفته و آنها را تا وقت دزدی اموال با زور داخل خودرویشان نگه می‌داشتند.

عکس ، سارقان آدم‌ربا را شناسایی کنید

سارقان آدم ربا را شناسایی کنید/عکس

عبارات مهم : ایران

اعضای یک باند در پوشش مسافرکِش، مسافران را گروگان گرفته و آنها را تا وقت دزدی اموال با زور داخل خودرویشان نگه می داشتند.

به گزارش تسنیم ؛ اعضای یک باند که در پوشش مسافرکِش اقدام به آدم ربایی و دزدی از مردم می کردند، بازداشت شدند.

عکس ، سارقان آدم‌ربا را شناسایی کنید

اعضای این باند در تاریکی شب در اتوبانهای شمال و شمال غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران افراد متفاوت را به عنوان مسافر سوار بر خودروی پراید و 206 یشمی خود کرده، سپس دستهای مالباختگان را با دستبند پلاستیکی بسته و بعد از ربودن آنها کارت عابربانکشانرا خالی می کردند.

دو تن از اعضای این باند با یکدیگر نسبت فامیلی داشتند، یکی از اعضای این باند راجع به شرح سرقتها به بازپرس پرونده گفت: من، پسردایی ام و دو دوستمان با خودروی پراید و پژو 206 یشمی در اتوبانهای شمال شهر افرادی را به عنوان مسافر سوار بر ماشین می کردیم و به محض اینکه فرد سوار بر ماشین می شد با ترساندن و زور دستان مالباختگان را با دستبند پلاستیکی بسته و سرآنها را پایین نگه می داشتیم، سپس پول داخل عابربانک و اموال مالباخته را دزدی می کردیم و اگر پول داخل حساب عابربانک مالباخته کافی نبود به او می گفتیم که وی با دوستان و فامیل خود تماس گرفته و درخواست وجه کند.

اعضای یک باند در پوشش مسافرکِش، مسافران را گروگان گرفته و آنها را تا وقت دزدی اموال با زور داخل خودرویشان نگه می‌داشتند.

وی ادامه داد: بعد از اینکه دوستان و آشنایان مالباخته پول را کارت به کارت می کردند، فرد را داخل ماشین نگه داشته و با گرفتن رمز عابربانکش مبالغی را از دستگاه عابربانک برداشت می کردیم همچنین چون سقف برداشت از عابربانک محدود بود، در بعضی موارد به مغازه های فروش تلفن همراه می رفتیم و تلفن همراهبرند آیفون و سامسونگ می خریدیم، در نهایت مالباخته را حدود دوساعت داخل ماشین نگه داشته، او را گروگان گرفته سپس وی را در مکان خلوتی رها کرده و از پایتخت کشور عزیزمان ایران خارج می شدیم.

این متهم اظهاراتش به بازپرس را این گونه ادامه داد: دوست دختر سابقمنیز در دو سرقتحضور داشت و در یکی از سرقتها به عنوان طعمه از وی استفاده کردیم، دوست دخترم که 18 سال سن دارد در یکی از سرقتها کنار خیابان سوار بر خودروی لکسوس شد که ما خودروی لکسوس را تعقیب کرده و زمانی که راننده ماشین برابر پارکینگ منزلش توقف کرد و دوست دخترم از ماشین پیاده شد، به سمت راننده حمله ور شده است اموالش را دزدیدیم.

در تحقیقات از اعضای این باند مشخص شد آنها توانسته اند در سرقتها مبالغ میلیونی 20، 5، 6 میلیون و مبالغ میلیونی دیگر را از مالباخته ها دزدی کنند همچنین مشخص شد که اعضای باند دارای سابقه کیفری نیز هستند.

عکس ، سارقان آدم‌ربا را شناسایی کنید

بررسی ها در رابطه با این پرونده ها نشان داد سارقان از آخرهای آذر ماه سال 95 سرقتها را شروع کرده و این نوع دزدی و گروگانگیری آنها تا اردیبشهت ماه امسال ادامه داشته، این سارقان با چسباندن تابلوی آژانس به روی ماشین اعتماد مالباخته ها را جلب و آنها را سوار بر ماشین می کردند همچنین آنها جهت شناسایی نشدن به وسیله مردم و مالباخته، پلاک خودروهای دیگر را با استفاده از پیچ گوشتی کنده و به خودروی خود راه اندازی می کردند.

در چندین دزدی و آدم ربایی این سارقان با مالباخته درگیر شده است و آنها را مورد ضرب و شتم قرار می دادند که در یکی از سرقتها دندانهای یک پیرمرد را شکسته بودند.

اعضای یک باند در پوشش مسافرکِش، مسافران را گروگان گرفته و آنها را تا وقت دزدی اموال با زور داخل خودرویشان نگه می‌داشتند.

یکی از اعضای این باند بعد از شرکت در پنج فقره دزدی از این باند جدا شده است و در باندی در کرج با تصادف ساختگی، ربودن مالباخته و دزدی اموال وی به اعمال مجرمانه خود ادامه داده بود که در یکی از سرقتها بعد تصادف ساختگی با صاحب خودرو، وی را ربوده و با ضربات چاقو مجروح کرده بودند.

تاکنون 12 نفر راجع به دزدی همراه با آدم ربایی در تهران، اعضای این باند را شناسایی کرده و پرونده تشکیل داده اند.

عکس ، سارقان آدم‌ربا را شناسایی کنید

با توجه به شناسایی تعدادی از مالباختگان، دستور انتشار بدون پوشش تصویر اعضای این باند به جهت شناسایی سایر مالباختگان از سوی علی وسیله ایردموسی؛ بازپرس شعبه پنجم دادسرای 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران صادر شده است است لذا از تمام مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر اعضای باند شدند یا به این شیوه مورد آدم ربایی و دزدی قرار گرفته اند، دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران مراجعه کنند.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | شناسایی | اخبار حوادث

عکس ، سارقان آدم‌ربا را شناسایی کنید

عکس ، سارقان آدم‌ربا را شناسایی کنید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs